Wywrotka na MAN TGE- komplet stworzony do badań homologacyjnych.

30/01/2018

Published by

Kooperacja

Z myślą o potrzebach Klientów, wspólnie z MAN Polska stworzyliśmy komplet złożony z podwozia MAN TGE 4.180 na kołach bliźniaczych i nadwozia typu wywrotka.

To nie VAN to MAN

Nowy model MAN z segmentu samochodów dostawczych zajął swoje miejsce na rynku i zdobył grupę wiernych Klientów. Stał się godną alternatywą dla obecnie topowych podwozi dostawczych dlatego cieszymy się, że powiększył on gamę podwozi, na których budujemy nasze nadwozia.Zachęcamy do odwiedzania strony MAN i zapoznania się z zaletami tego modelu.

Wymiary to podstawa

To co zbudowaliśmy na MAN TGE 4.180 na rozstawie 3640mm to wywrotka o długości wewnętrznej 3650mm i szerokości 2100mm.

Niezawodna konstrukcja

Konstrukcja ramy pośredniej wykonana jest ze stali o podwyższonej wytrzymałości, spawana i ocynkowana. Natomiast konstrukcja skrzyni wywrotu również spawana ze stali została poddana procesowi piaskowania a następnie lakierowana wielowarstwowo w kolorze RAL 7016, tym samym procesom została poddana podłoga z blachy stalowej.

Stworzona do podnoszenia

System wywrotu stosowany w naszych produktach typu wywrotka jest hydrauliczny z napędem elektrycznym POWERPACK ze sterowaniem z kabiny kierowcy. Wywrotka jest uchylna na trzy strony.

To co możesz zmienić

Elementem, który możemy dostosować do potrzeb Klienta są burty i opcje dodatkowe. Burty w tym przypadku są złożone z profili aluminiowych o wysokości 500mm. Burta tylna otwierana jest w osi dolnej i górnej, samoczynnie otwierana podczas wywrotu. Do burt aluminiowych montowane są zamknięcia kasetowe.
W naszej ofercie posiadamy również burty aluminiowe o wysokościach 400mm oraz 600mm a także burty stalowe, lakierowane.
Do wyboru Klienta pozostaje również forma siatki osłaniającej kabinę podwozia. Do MAN TGE wykonaliśmy siatkę o prostokątnym kształcie, spawaną a następnie polakierowaną w kolorze konstrukcji skrzyni.
Opcją dodatkową zamontowaną do tego nadwozia jest plandeka do przykrywania ładunku.

Zostańmy w kontakcie

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z nami lub najbliższym salonem MAN TGE.